Telefon İletişim Altyapı

TELEFON KABLOLAMA SİSTEMLERİ NEDİR?

Data yapısal kablolama hizmetinde  olduğu gibi telefon kablolaması hizmetinde de amaç yönetilebilirlik , esneklik  Ve kablolamanın genişletilebilir olması aynı zamanda data sistemi ile uyumlu çalışabilmesidir.

 Doğru dizayn edilmiş, standartlara uygun olarak uygulaması yapılmış ve anlaşılır bir dille adreslenmiş bir telefon kablolama altyapısı; işletim, yönetim ve verimlilik açısından vazgeçilmez öneme sahiptir.

Yapısal kablolama sistemi hizmetinde, telefon kablolaması aynen data kablolaması gibi yapılmaktadır.

Telefon kablolama sistemi konusunda aynı ürünler kullanılmaktadır (patch panel,keystone jack) böylesi bir kablolamatelefon kablolama ile IP telefon, Videophone, analog ve dijital telefon sistemleri çalışmaktadır. Telefon kablolamasının data kablolaması ile aynı standartlarda inşa edilmesi bize istediğimiz zaman telefon kablosunun data kablosu olarak çalışmasını sağlar. Bu şekilde data kablosunun yetmediği durumlarda yeni kablo çekmek zahmetinden kurtarır.

PROVİS BİLİŞİM İLE TELEFON KABLOLAMA HİZMETİ

Provis Bilişim, Telekomdan gelen kablonuzun bina girişinden itibaren masalara kadar ulaştırılmasında standartlara uygun sistem kurulumu yaparak telefon haberleşmenizde en efektif çözümleri sunar.

Provis olarak,IP,VOIP, SAYISAL Santral sistemleri için  CAT3, CAT5, CAT5e, RAIZER CABLE, TELCO, PDPAP Sınıfı Kablolar ile Yatay ve dikey kablolama çözümleri üretmekteyiz.   

Aynı zamanda santral ve telefon sistemleri kablolama ürünleri  satışımızda mevcuttur.

Telefon İletişim Altyapı, bir diğer adı telefon kablolama hizmeti, sağlamak istediğiniz altyapınız için en ideal çözüm olacaktır. İşinde profesyonel ekibi bünyesinde barındıran provis bilişim, siz değerli çözüm ortakları için en iyi hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışmalarını sürdürecektir.  

 

 

Top