Telefon İletişim Altyapı

Telefon İletişim Altyapı

Telefon iletişim altyapı, Provis Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet türlerinden bir tanesidir. Son derece kaliteli ve kusursuz bir şekilde müşterilerimize sunduğumuz telefon iletişim altyapı hizmetine siz de en kaliteli ve kusursuz şekilde sahip olabilir ve her türlü ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bir kıtadan diğerine arabayla seyahat etmek istediğinizi hayal edin. Sorunsuz bir yolculuk için, sizi düz arazilerde ve dağlık bölgelerde götürebilecek yeterli yollara, sizi okyanuslar, köprüler ve tüneller boyunca taşıyacak gemilere ve doğru yönlere ihtiyacınız olacaktır. Telefon iletişim altyapısı da buna son derece benzerdir.

Telefon altyapısı tüm telefon ve internet trafiğinin içinden geçtiği fiziksel bir ortamdır. Buna telefon telleri, kablolar (denizaltı kabloları dahil), uydular, mikrodalgalar ve beşinci nesil (5G) mobil ağlar gibi mobil teknolojiler dahildir. Standart elektrik şebekesi bile, güç hattı teknolojisini kullanarak iletişim trafiğini aktarmak için kullanılabilir.

Telefon İletişim Altyapı Kapsamı

İletişim altyapısı, çeşitli yayın ve telekomünikasyon hizmetlerinin üzerinde çalıştığı iletişim sisteminin bel kemiğidir. İletişim alt yapısı mikrodalga ve uydu gibi radyo frekansı spektrumunu kullanan bakır kablo, fiber veya kablosuz teknolojilerden yapılabilir. Altyapı, ses, veri ve görsel-işitsel hizmetler gibi yukarı akış prodüksiyonunu alt tüketicilerle birleştiren temel bileşendir. Birden çok medyanın bu entegrasyonu, harcamaları optimize etme, işletim maliyetlerini en aza indirme ve projelerinin kapsamını en üst düzeye çıkarma yollarını arayan işletmeler için giderek daha önemli hale geliyor. Bu nedenle internet ve iletişim alt yapısı cihazları coğrafi bölgelerde birbirine bağlayan dev bir ağdır.

En Profesyonel Telefon İletişim Altyapısı

Provis Bilişim Hizmetleri kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi şekilde ve en kaliteli biçimde hizmet vermektedir. Bu noktada tamamen müşteri memnuniyetini en planda tutarak hizmetlerini sunmaya devam eden firmamız aracılığı ile siz de en profesyonel ve en kusursuz hizmete sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır. En kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmetler sunan firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili net bir  bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

TELEFON KABLOLAMA SİSTEMLERİ NEDİR?

Data yapısal kablolama hizmetinde  olduğu gibi telefon kablolaması hizmetinde de amaç yönetilebilirlik , esneklik  Ve kablolamanın genişletilebilir olması aynı zamanda data sistemi ile uyumlu çalışabilmesidir.

 Doğru dizayn edilmiş, standartlara uygun olarak uygulaması yapılmış ve anlaşılır bir dille adreslenmiş bir telefon kablolama altyapısı; işletim, yönetim ve verimlilik açısından vazgeçilmez öneme sahiptir.

Yapısal kablolama sistemi hizmetinde, telefon kablolaması aynen data kablolaması gibi yapılmaktadır.

Telefon kablolama sistemi konusunda aynı ürünler kullanılmaktadır (patch panel,keystone jack) böylesi bir kablolamatelefon kablolama ile IP telefon, Videophone, analog ve dijital telefon sistemleri çalışmaktadır. Telefon kablolamasının data kablolaması ile aynı standartlarda inşa edilmesi bize istediğimiz zaman telefon kablosunun data kablosu olarak çalışmasını sağlar. Bu şekilde data kablosunun yetmediği durumlarda yeni kablo çekmek zahmetinden kurtarır.

PROVİS BİLİŞİM İLE TELEFON KABLOLAMA HİZMETİ

Provis Bilişim, Telekomdan gelen kablonuzun bina girişinden itibaren masalara kadar ulaştırılmasında standartlara uygun sistem kurulumu yaparak telefon haberleşmenizde en efektif çözümleri sunar.

Provis olarak,IP,VOIP, SAYISAL Santral sistemleri için  CAT3, CAT5, CAT5e, RAIZER CABLE, TELCO, PDPAP Sınıfı Kablolar ile Yatay ve dikey kablolama çözümleri üretmekteyiz.   

Aynı zamanda santral ve telefon sistemleri kablolama ürünleri  satışımızda mevcuttur.

Telefon İletişim Altyapı, bir diğer adı telefon kablolama hizmeti, sağlamak istediğiniz altyapınız için en ideal çözüm olacaktır. İşinde profesyonel ekibi bünyesinde barındıran provis bilişim, siz değerli çözüm ortakları için en iyi hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışmalarını sürdürecektir.  

 

 

Top