Geçiş Kontrol & Alarm Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemi Nedir?

Giriş çıkışlarda güvenliğin sağlanmasında önemli bir rol oynamakta olan kartlı geçiş sistemlerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Kartlı geçiş sistemlerinde geçiş hakkı elde edebilmek için kartın sisteme okutulması gerekmektedir. Bu sistemler ile personelin işe giriş çıkış saatlerini kontrol edebilir ve bununla ilgili bilgileri kayıt altına alabilirsiniz.

Kartlı geçiş sistemlerinde anlık raporlamalar alabilme olanağına sahipsiniz. En ileri teknolojilerle üretilen bu sistemler, her talebe ve ihtiyaca çözüm sunacak alternatiflere sahiptir.

Kartlı Geçiş Sistemi Özellikleri

Farklı sistemlerle entegre edilerek kullanımı mümkün olan kartlı geçiş sistemleri geçişlerin daha hızlı ve sorunsuz olarak yapılabilmesine imkan tanımaktadır. Kurulumu kolay olan ve paslanmaz çelik ile üretimi gerçekleştirilen kartlı geçiş sistemlerinin yemekhane ve benzeri alanlarda da kullanımı mümkündür.

Yetkilendirilmenin yapılmasının istenildiği her alanda kartlı geçiş sistemlerinden yararlanılabilmektedir. Kartlı geçiş sistemlerinin fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Top