CCTV kamera Sistemleri

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ VE PROVİS BİLİŞİM

CCTV kamera sistemleri ve Provis Bilişim hizmetleri ,Güvenlik sistemleri çalışmalarımızda müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçları tespit edilir. Bu kapsamda  kamera sistemleri CCTV Kabloları çekilmesi, kamera montajları ve pc Bağlantıları, intercom cctv kapı sistemleri  kurulum montaj hizmetleri ile ile ürün satışı yapılmaktadır.  

Bu kapsamda provis bilişim hizmetleri HD Sistemler  Ip kamera AHD Kamera TVI vb.. dome speed dome Box Bullet kamera,NVR,DVR vb. kayıt cihazları montaj kurulum devreye alım,kamera sistem kabinet aktarma düzenleme fiber optik sistemler ile görüntü taşıma  hizmetleri vermektedir.

PROVİS BİLİŞİMLE SATIŞ, KABLOLAMA VE  KURULUM HİZMETLERİMİZ

Hizmetini vermiş olduğumuz CCTV kamera sistemleri ile iş yerinizin, evinizin, ofisinizin, deponuzun ve güvenliğe ihtiyaç duyacak her türlü mekanınızın korunması, gözlenebilmesi için gerekli olacak her türlü çalışmayı sunmaktayız. Gönül rahatlığınızla mekanınızı arkanızda bırakabilmeniz için Povis Bilişim her zaman destek verecektir.

Kurulumunu Yaptığımız Sistemler:       bina tesis site kamera sistemleri

-HD Dijital cctv güvenlik kameraları
-IP güvenlik kameraları
-Gece görüşlü cctv güvenlik kameraları
-Dome cctv güvenlik kameraları
-Mobese güvenlik kameraları
-Speed dome tipi cctv güvenlik kameraları
-Zoom yapabilen cctv güvenlik kameraları
-Plaka tanıyabilen cctv güvenlik kameraları
-Dijital Kayıt sistemleri

 gibi çeşitli kamera sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

kamera sistemleri şemasıIP Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ?

Ip Güvenlik Kamera Sistemi Network Kamera Sistemidir , Cat6 Kablo Tesisatı İle Çalışan Ip Kameraların Kayıt Cihazları NVR Kayıt Cihazlarıdır.

AHD Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ?

Ahd Kamera sistemi cctv kamera sistemi kapalı devre televizyon sistemidir 12 volt dc voltaj ile çalışan ahd kameralar cctv kablo tesisatı ile çalışır kayıt ,cihazlarında ise DVR kayıt Cihazları Kullanılmaktadır.AHD Kamerların Fiyatlarının Uygun Olmasından Dolayı Günümüzde en çok kullanılan kamera sistemidir.

ip ve ahd kamera sistemleri

 Provis Bilişim Hizmetleri olarak kamera Sistemi Kurulacak ise Mutlaka şunlara dikkat edilmeli !

kamera sadece caydırıcılık amaçlı değil, aynı zamanda  bir olay sonrası olay ile ilgili tespitlerin yapılmasında sizlere yardımcı olacağı için seçilecek kameralar olay yeri kişi ve objeleri en iyi şekilde ayrıntılı oalrak görmeli ve bu kayıtlara kolaylıkla erişilebilir şekilde tesis edilmelidir. 

 

 

Top