Evrensel yapısal kablolama standartlarında kuruma özel butik hizmet anlayışı ile veri iletişiminde uçtan uca rasyonel çözümler..
  • Telefon 0212 221 70 52-0537 301 57 63-05367373038
  • E-posta provis@provisbilisim.com
Fiber Optik Kablolama

Fiber Optik Kablolama

Provis çok tecrübeli Fiber Optic enstelasyon ekibine sahip olup, bu ekibi ile Başta yurt içi olup yurt dışı projelerde dahi en hassasiyet gerektirecek fiber optic çalışmalarına aktif ve pasif  fiber optic ürünlerin  temini ve kurulum hizmetlerini   sunmaktadır.

Fiber optic çalışmalarında 1994 yılından bu yana saha uygulama tecrübesine sahip olmanın verdiği uzmanlıkla   yüksek bir işçilik kalitesi ile kayıpsız  hızlarda fiber optic kablolama  hizmetleri sunmaktayız.

Fiber Optik kablo isçiliği dediğimiz, kablonun çekilmesi ve sonlandırılması çok hassas bir istir. Hassas olduğu kadar da önemlidir. Çünkü Fiber Optik kablomuzu standartlarına uygun normlarla üreten bir firmadan aldığımızı, gereken mesafelere bağlı kaldığımızı farz edersek; iletişimde performansı etkileyen diğer bir husus karsımıza çıkar. Bu faktör; Fiber Optik kablo sonlandırmasından kaynaklanan kayıplardır. Teknik saha deneyimli ve uzman teknik servisi ile bu kayıpları yok eder.

Fiber isçiliği uzman bir ekip tarafından standartlara uygun, gerekli aletler ile yapılmalı ve Fiber kayıpları en az

Seviyelerde olmalıdır ki fiber üzerinden geçen data için performans kaybı yaşanılmasın . Bu da en az Fiber Optik kablo seçimi kadar stratejik önemde  bir karardır.

Tüm bu hassas konular fiber optic kablolamalarda işçilik deneyimini en ön plana çıkartıyor

Provis bilişim Hizmetleri olarak sizlere fiber optik kablolama projelerinizde en uygun ve efektif çözümleri üretiriz.