Evrensel yapısal kablolama standartlarında kuruma özel butik hizmet anlayışı ile veri iletişiminde uçtan uca rasyonel çözümler..
  • Telefon 0212 221 70 52-0537 301 57 63-05367373038
  • E-posta provis@provisbilisim.com
Elektrik ve Ups Sistemleri

UPS, elektriksel güç kaynağınız ile bilgisayar sisteminiz arasında bulunan ve bu sistemin dahilindeki bileşenleri elektrik akımındaki anormalliklerden ya da iniş çıkışlardan koruyan bir donanımdır.
UPS’ler, bilgisayar sisteminizi besleyen akımın voltajdaki düşme ya da bir elektrik kesintisi sonucu azalması ya da tükenmesi halinde sisteme yedek güç sağlarlar.
Bunun yanı sıra, elektrik akımında kısa süreli ve hafif ya da uzun süreli ve yüksek artışlar şeklinde gözlenen dalgalanmalar sırasında yine UPS’ler devreye girer. UPS’ler bir anlamda, bir  elektrik kesintisi durumunda sistemin normal bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayarak size, üzerinde çalışmakta olduğunuz işi kaydetmeniz ve sisteminizi sağlıklı bir biçimde kapatmanız için ihtiyaç duyduğunuz zamanı verirler.
                                         
Hizmetlerimiz kapsamında proje gereksinimi olan UPS cihazı satışı , Ups ve Şebeke enerji dağıtımı için TTR, NYAF,NVV,NYY Elektrik kablosu çekilmesi, Ups ve elektrik kat ve ana pano montajı, ups ve enerji priz montajı, topraklama çalışmaları yapılmaktadır
Topraklanmış bir sistemde çalışan cihazlarınız sorunsuz çalışacağından daha verimli sonuçlar elde edersiniz.
Topraklama yapılmış bir tesisatta Voltmetre ile ölçümde;
Faz-Nötr Arası 220V, Faz-Toprak Arası 220V, Nötr-Toprak Arası 1V (En Fazla) Olmalıdır.